IPRI - www.ipri.kiev.ua -  IPRI - www.ipri.kiev.ua -

Продукція

Збірка музичних фольклорних творів Historical Collection of Jewish Musical   Folklore   1912-1947   volumes 4-5 Hasidic  and  klezmer   Music from the An-ski collections   (1912-1914) Історична колекція єврейської музики 1912-1947 Том 4-5 Хасидська та клейзмерска музика з колекції Ан-ського (1912-1914). В збірці представлена аутентична музика початку ХХ сторіччя. Записи були зроблені під час етнографічних експедицій під керівництвом Ан-ського в 1912-1914 рр на території України в містах найбільшого розповсюдження  хасидізма. Записи відтворені з фонографічних циліндрів Едісона на сучасні носії інформації. Збірка  складається з двох компакт-дисків: том 4, на якому розміщено 39 фонограм, том 5 – 36 фонограм. Диски зроблені у форматі CD-Extra, який дозволяє зберігати на диску звукові треки, ноти та фотоматеріали. До диску додається буклет.

 

 

 

Збірка музичних фольклорних творів Historical Collection of Jewish Musical Folklore 1912-1947   volume 6   The First Folklore Expeditions of Moisei Beregovskii 1929-1930 (Kiev, Odessa, Belaia Tserkov, Slavuta) Історична колекція єврейської музики  том 6 Перші експедиції Мойсея Береговского 1929-1930 (Київ, Одеса, Біла Церква, Славута). В збірці представлені  записи народних мелодій, любовної та сімейної лірики, обрядовий фольклор  першої половини ХХ сторіччя, що були  записані відомим етнографом Мойсеем Береговським впродовж перших фольклорних експедицій в містах Київ, Одеса, Біла Церква, Славута. На компакт-диску том 6 записано 45 фонограм.  Диск зроблено у форматі CD-Extra, що дозволяє зберігати  разом звукові треки і файли з інформацією. До диску додається буклет.

 

 

 

CD-Extra (Enhanced CD):

Український фольклор першої половини ХХ сторіччя.

Вибірка з фоноколекції Осипа Роздольського (рік видання 2011)


CD-ROM: Матеріали з колекції Зиновія Кисельгофа.

Народна музыка і театр. (рік видання 2004).


 

CD-ROM: Матеріали з колекції Зиновія Кисельгофа.

Релігійні пісні (рік видання 2004).


 

CD-ROM: Матеріали етнографічної експедиції Ю.Енгеля 1912 (рік видання 2001).


 

CD-ROM: Скарби єврейської музики в Україні (рік видання 1997) 

 

 

Катафоти дорожні для розділювальних та відбійних смуг.


 

Вставки дорожні розмічувальні з мікропризмовими асиметричними світлоповертальними елементами ( в металевих та пластмасових корпусах).


 

Компенсатори косоокості призмові.


 

Діагностичний набір компенсаторів косоокості призмових КК-42(21 номінал з призматичною дією від 0,5 до 30 призмових діоптрій).


 

Комбіновані сферопризматичні лінзи з мікропризмовим рельєфом ( діапазон фокусуючої дії від - 0,6 до + 4 діоптрій , діапазон призмової дії від 0,5 до 30 призмових діоптрій).


Послуги

Реставрація звукових фонограм

Інститут виконує роботи по оцифровуванню і реставрації звукових фонограм з будь-яких носіїв інформації з використанням новітніх цифрових технологій, а саме:

  • фонографічних циліндрів Едісона;
  • грамофонних платівок;
  • сучасних платівок;
  • магнітних стрічок.

Реставрація звукового сигналу полягає у відновленні фонограм до максимально наближеного первісного звучання, для чого застосовується цифрова обробка сигналів.

Ціль відновлення сигналу полягає в тому, щоб відокремити тільки деградований сигнал від корисного сигналу.

Записи, зроблені на раритетних носіях інформації, характеризуються високим рівнем шумів, які пов’язані з механічними ушкодженнями інформаційної поверхні, налипанням пилу, руйнуванням інформаційної поверхні мікроорганізмами. Все це унеможливлює якісне відтворення фонограм.

Ґрунтуючись на проведених теоретичних і експериментальних дослідженнях в Інституті розроблено алгоритм цифрової обробки сигналу, що дає можливість вирішити проблему очищення фонограм, враховуючи ступінь впливу окремих процедур відновлення та реконструкції сигналу.