IPRI - www.ipri.kiev.ua -  IPRI - www.ipri.kiev.ua -

"Блік"

Створення та впровадження технології промислового виробництва мікропризмових світлоповертальних елементів
("БЛІК")

 

Р Е Ф Е Р А Т

звіт про НДР: 64 стор., 14 рис., 2 додатки


ОБ'ЄКТ ДОСЛІДЖЕННЯ: модернізація та впровадження технології виробництва асиметричних та симетричних оптимізованих світлоповертальних елементів методами гарячого пресування та лиття під тиском.
МЕТА ДОСЛІДЖЕННЯ: впровадження технології виробництва світлоповертальних елементів методами гарячого пресування та лиття під тиском.
РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ РОБОТИ:
Модернізовано та введено в експлуатацію комплекс прецизійного технологічного обладнання, яке дозволяє виготовляти штампи з мікропризмовим світлоповертальним рельєфом з глибиною мікро рельєфу 0,1-1,0 мм.
Придбано, змонтовано і налагоджено комплекс технологічного обладнання для виготовлення світлоповертальних елементів методом лиття під тиском.
Впроваджено створену технологію промислового виробництва мікропризмових світлоповертальних елементів методами гарячого пресування та лиття під тиском.
Методом гарячого пресування виготовлено дослідно-промислову партію світлоповертальних елементів загальною кількістю 1500 од, встановлено в експериментальні корпуси вставок розмічувальних дорожніх (1000 шт) та катафотів дорожніх (500 шт) і спільно з КП "Київавтошляхміст" змонтовано і передано в експлуатацію на мосту ім. Є.О.Патона.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: світлоповертальний елемент, мікропризмова структура, мастер-штамп.

Умови отримання звіту за адресою:
03113, Київ, вул. М.Шпака, 2, ІПРІ НАН України.