IPRI - www.ipri.kiev.ua -  IPRI - www.ipri.kiev.ua -

"Зір"

Шифр «Зір» (2007 р)"Створення та впровадження технології промислового виробництва оптичних компенсаторів з мікропризмовою структурою Френеля для діагностування та лікування косоокості у дітей та хворих на вікову макулодистрофію"

 Р Е Ф Е Р А Т

Звіт про НДР: 125 стор., 14 рис., 4 табл., 7 додатків

КЛЮЧОВІ СЛОВА: мікропризмовий елемент, мастер-штамп, гаряче пресування, лиття під тиском.

ОБ’ЄКТ ДОСЛІДЖЕННЯ: створення та впровадження технології виробництва оптичних компенсаторів з мікропризмовою структурою Френеля методами гарячого пресування та лиття під тиском.

МЕТА ДОСЛІДЖЕННЯ: впровадження технології виробництва  мікропризмових елементів методами гарячого пресування та лиття під тиском.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ РОБОТИ: Модернізовано та введено в експлуатацію комплекс прецизійного технологічного обладнання, яке дозволяє виготовляти штампи з мікропризмовим рельєфом з глибиною мікро рельєфу 0,1-1,0 мм та шагом 100-800 мкм.

Налагоджено та модернізовано комплекс технологічного обладнання для виготовлення мікропризмових елементів Френеля методом лиття під тиском.

Впроваджено створену технологію промислового виробництва мікропризмових  елементів Френеля методами гарячого пресування та лиття під тиском.

         Методом гарячого пресування виготовлено дослідно-промислову партію наборів оптичних компенсаторів косоокості з мікропризмовим рельєфом для діагностики косоокості загальною кількістю 8, які передано в Київську міську клінічну офтальмологічну лікарню "Центр мікрохірургії ока" для дослідної експлуатації та проведення в установленому порядку Державної реєстрації виробів.