Skip to main content

Завідувач відділу:
Юрасов Олександр Олексійович
Науковий напрям досліджень відділу
Сучасні технології та прикладні методи організації програмно – технічного середовища комп'ютерних інформаційно-аналітичних систем, та моделюючих комплексів АСУ складними динамічними об’єктами.
Основні науково – технічні завдання 
Розробка та впровадження перспективних технологій та методів створення розподіленого програмно – технічного середовища інформаційно-аналітичних систем, та моделюючих комплексів АСУ. 
Розробка загальної архітектури, специфікацій, регламентів та схем інформаційної взаємодії АРМ та інших складових апаратно - програмного комплексу інформаційно-аналітичних систем, та моделюючих комплексів АСУ.
Розробка організаційно-методичного забезпечення та сценаріїв реалізації задач управління. Створення та підтримка функціонування розподіленої системи колективного проектування на базі єдиної бази даних документів та закритої локальної мережі. 
Основні досягнення
Розробка, та налагодженні макетів та дослідних зразків: 

  • автоматизованої інформаційної системи для управління інженерно-технічним забезпеченням штабу озброєння Збройних сил України - Технологія;
  • автоматизованої системи управління тренажно-моделюючим комплексом Центру підготовки космонавтів ім. Ю.О. Гагаріна - ТМК;
  • Урядової інформаційно-аналітичної системи з питань надзвичайних ситуацій (УІАС НС);
  • програмно-апаратного комплексу національного реєстру українських інформаційних ресурсів (НРІР);
  • системи інформаційно-аналітичного забезпечення Ради національної безпеки і оборони України.

Створення та підтримка функціонування діючих макетів інформаційно-аналітичних систем та моделюючого комплексу АСУ авіаційним комплексом.